Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Роман і Юлія

Freebutterfly_wedding  –  так ми назвали весілля Роми і Юлі в основі концепції якого була легкість, ніжність і МЕТЕЛИКИ.

Ще на першій зустрічі наречена розказувала про свою мрію,  весілля «Бабочки» в ніжних голубих тонах.  В таку ідею ми швидко закохалися і почали продумувати всю концепцію. Хотілося, щоб в декорі і у всьому  весіллі відчувалася ця легкість.

В день весілля планувалася церемонія вінчання, тому ранок наречених було вирішено знімати в інший день. За два тижні до весілля ми відзняли ранок наречених у студії. Світлий зал, ліжко з балдахінами ідеально підкреслювало задумку  весілля. Кожна деталь підбиралася в тон весілля. Паряща ванна, легка тканина, підсвітка, гортензії і метелики створили атмосферу казки.  Ефект пару підкреслив красу каліграфії та коробочки для обручок з тонкого скла.

Прикраси у волосся, на шию і перстень з метеликом замовлялися Росії і зроблені з тонкого шовку, що імітувало ефект польоту. 

Цього разу ми з нареченими вирішили взяти моделлю майже члена сім’ї. На ранку наречених побував один з  їхній домашніх улюбленців, красунчик кіт Одін, названий в честь скандинавського бога. Це настільки додало тепла, що ми не могли відірватися від їхньої зйомки, а кіт позував у всі камери.

Юля і Рома довго вагалися чи брати кота на зйомки, тому що багато хто не зрозуміє. Я підтримала цю ідею, адже  впевнена, що весілля має бути про наречених, то чому ж не показати їхню любов до домашніх улюбленців. Ще одне підтвердження тому, що потрібно залишатися собою і тоді все вийде. 

На виїзній церемонії красувався гігантський метелик висотою більше 2 метрів. Його виготовляли і везли з самого Львова! На кінчики крилець вирішили додати білої гінгобілоби, яка потім ніжно розвівалася і створювала ефект руху.  Ввечері виїзна церемонія перетворила на вечірню зону, куди виносився торт під холодні фонтани висотою 5 метрів. Торт був прикрашений їстівними метеликами, яких ми з кондитером довго думали куди краще посадити.

План розсадки теж розмістили на метелику, а на бокалах кожного гостя красувалися паперові метелики. Такі дрібниці запам’ятовуються гостям найбільше. Як сказала вчора мама нареченої “Воно того варте… “

Далі без коментарів

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити