Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Оля і Сергій

Весілля нашої нестандартної пари відгуляли з гарною датою 09.09.2018.

Я не просто написала відгуляли, тому що туди мене ще запросили як гостю. Наші хороші друзі, родина та просто класні люди Оля і Сірожа. Хто колись працював з рідними, той знає, що це подвійна відповідальність. Вимоги не менші, а я б сказала, що інколи навіть більші.

Оля дуже любить чорний колір, тому спочатку взагалі була ідея зробити чорно-біле весілля, але потім ще додалося золото. При розробці концепції велику роль відіграв інтер’єр ресторану, куди ми ідеально підібрали оформлення для столу молодих. Чорні плити так виграшно підкреслювали всю атмосферу, що могло здатися, що то стіни ресторану))

Перед церемонією був невеликий фуршет, де гості спілкувалися та могли помилуватися видом на Вінницю, адже тераса ресторану знаходиться на 5 поверсі.

Сценарій весілля розроблявся на основі історії пари. На вікторину про наречених ми підготували відео з їхніх подорожей, з підготовки до весілля, пропозиції руки і серця та навіть знайомства.  Мало хто з гостей бачив першу переписку вКонтакте , яка і стала початком стосунків.  Ціла презентація була показана гостям, де не обійшлося без вставки про улюблену роботу Олі. Вона працює бровістом, тому ми використали одне з її сторіс під час весілля, а в  кінці вечора розіграли сертифікат на безкоштовні брови. Це було дуже в тему, тому що гості добре знають “бровну королеву.

Усі друзі-бармени приїхали з Миколаєва до привітати нареченого-бармена. Вони танцювали під «братика бармен», розігрували ром, відгадували алкоголь в піснях, а на другий день навіть влаштували майстер клас “Зроби коктейль”. Вкінці вечора дівчата  танцювали без взуття, тому що подумали, що це наша традиція. Напевно ми її введемо

Сюрпризом вечора був подарунок, якого наречені вже так давно хотіли. Саме такого милого песика   французика з чорними очима. ⠀

Домашня тварина – це велика відповідальність, тому наречені дізналися про подарунок ще до весілля.  Вони дуже зраділи, тому що збулася їхня маленька мрія.  Але для гостей, то був великий сюрприз.

В день весілля Оскар ( так його  назвали наречені)  пафосно з’явився в залі. Дехто з гостей був в шоці, адже рідко можна побачити такий подарунок. «Ого, яка крута ідея» – з посмішками говорили гості і розпитували історію Оскара.⠀

Для наречених – це теж був емоційний сюрприз. Тримати на руках таке маленьке чудо.  Їх стало троє вже в день весілля. Адже собака – це наче член сім’ї.⠀

Я завжди за те, щоб додавати більше приємних емоцій і сюрпризів на весіллі.

Ще один цікавий факт, що Оля познайомилася з декоратором на весіллі і жодного разу не зустрічалася до того.

Після сторіс, де ми з нареченим зустрілися з декоратором багато мені писали в Дірект “А де ж наречена? Чому її немає?” Я відповідала, що Оля нам довіряє, а ми знаємо її смак. Тоді я отримала відповідь “Яка ж розумна наречена! І по життю і чоловік буде вирішувати більше справ ніж вона” А як же круто було чути в день весілля, що ми зробили навіть краще, ніж вона очікувала. 
От що означає довіра!  Дивіться самі

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити