Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Наташа і Андрій

Готувати весілля ми почали за  6 місяців. Важко було підібрати місце для виїзної церемонії,  хоча  але доля вирішила по-своєму.

Проводити вінчання наречені вирішили за два тижні до весілля.  Ресторан прийшлося змінювати також, тому що все мало бути в один день. У весільний сезон це зовсім не просто, тому що більшість закладів зайнято. Наташа і Андрій спочатку знайшли інший ресторан самі. Ми разом поїхали складати меню, але новина в ресторані шокувала усіх. Нам сказали, що дата зайнята іншими людьми. Інший адміністратор просто не знала цього і по телефону забронювала весілля.  Важко зараз уявити емоції нареченої та батьків, які таке почули.  Я, як весільний організатор, почала обдзвонювати усі хороші ресторани Вінниці та підключила до пошуку частину команди.  Спільними зусиллями через 20 хв було знайдено новий ресторан. Коли наречена побачила новий зал і територію, то сказала : « Цей варіант мені подобається вдвічі більше ніж усі попередні разом взяті» В той же день внесли завдаток, а через кілька днів вже склали меню. Весілля було врятовано) Наречені зрозуміли, що організатор – це незамінна людина. Він завжди вирішить самі непередбачувані ситуації і убереже від необдуманих рішень. 

Саме весілля наречена хотіла ніжне і романтичне.  Наташа дуже ретельно вибирала плаття та консультувалася  на рахунок свого образу.  Після пробної зачіски і макіяжу вона знайшла ідею, яку було втілено в день весілля.

Ранок наречених був спокійним та веселим одночасно. Подруги нареченої підтримали наші ідеї на рахунок дресс-коду. Білі сорочки виграшно виглядають на фото, підкреслюють щирість дівчат та доповнюють образ нареченої.

Осінню погоду на фотосесії ми підкреслили архітектурою величної будівлі. На природі фото в цю пору насичені кольором та яскравістю. Під час банкету підігрівався інтерес гостей, що переростало в гарячі танці. Такі емоції наречені показують лише своїм гостям )))

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити