Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Мілена і Євгеній

Американська мрія

Коли Женя і Мілена прийшли до мене на зустріч, вже тоді стало зрозуміло, що їхнє весілля буде особливим. Пам’ятаю, як горіли їхні очі, коли ми обговорювали виїзну церемонію та слова Мілени “Знаєшь, Алён, хочу как в американских фильмах: природа, красивый дом, стулья. Папа ведёт меня к НЕМУ.” Очі горіли в мене не менше, тому пошук місця став основним пунктом в підготовці.

Ми почали дивувати усіх весіллям 1 серпня ще тоді, коли бронювали спеціалістів, тому що багато хто перепитував “А це що середа?” Така дата вибрана не просто так, адже цифра один – це початок чогось нового, а ще перемога)

Для свого ранку наречені вибрали тихий готель за містом, де була гарна територія для продовження зйомок. Початком ранку нареченого стало плавання у басейні, потім цей момент був використаний в перших секундах весільного кліпу. Мілена хотіла бути «бегущей невестой». Цю мрію було здійснено  і знято з усіх ракурсів))

Під час пошуку ідеального місця для виїзної церемонії мені інколи здавалося, що я шукаю те, чого не існує)) Ми розглянули декілька варіантів, але з допомогою команди  знайшли американську мрію. 

Такі локації як ця закохують з першого погляду.  Милий затишний дворик, будинок з американського фільму, балкон для відпочинку наречених та ще кілька зон для фотосесії. Тому ⠀ церемонію одруження вирішено проводити саме там.


Доповнила картинку легка і ніжна конструкція на виїзну церемонію, яка чудово вписувалася в атмосферу сімейного свята. 

Гості насолоджувалися фуршетом та відпочивали перед початком святкування. Романтична церемонія та клятви від наших наречених не залишили байдужими усіх присутніх. Сльози радості, емоції та щастя переповнювали кожного з нас. 

Після церемонії ми переїхали для продовження святкування в ресторан.

Невелике сімейне весілля на 25 чоловік дозволяє порушувати стереотипи. Такі сімейні свята ще називають «камерні весілля». Наречені поділилися інформацією про кожного гостя, що дало можливість використати це під час конкурсів та інтерактивів. В кінці вечора гості та наречені дивилися відео з дня весілля та запускали повітряні кульки в небо.

Дякую за довіру наречених, які прислухалися до моїх порад та приймали правильні рішення.

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити