Організація весілля

Організація весілля

Хто такий весільний організатор?

Весільний організатор – це людина або команда людей, хто займається підготовкою вашого весілля. Ми можемо разом вибирати дату цього важливого дня та закінчуємо свою роботу після віддачі фото і відео матеріалів.

Це не просто «людина, яка робить весілля» – це права рука наречених, професійний погляд протягом підготовки та друг або навіть психолог в деяких моментах.

Ми завжди розповідаємо усе, що знаємо і робимо максимум для того, щоб весілля мрії стало реальністю. Для цього потрібна ваша відкритість та довіра на кожному етапі. Саме в таких випадках відбувається магія і мрії здійснюються.

Організація весілля – це рішення для вас, якщо:

  • Хочете сучасне весілля, але не знає як це зробити
  • Живете за кордоном, тому можуть виникнути труднощі
  • Розумієте, що може просто не вистачити часу на підготовку;
  • Не хочете витрачати час і розбиратися в тому, що інші знають краще;
  • потрібні поради та підтримка людини, яка в цьому розбирається;
  • Навіть страшно подумати скільки всього потрібно підготувати

Етапи підготовки до весілля в агентстві «MELANIK»:

ДЗВІНОК В АГЕНТСТВО!

Підготовку в ідеалі потрібно починати за 5-7 місяців до дати весілля або раніше. Цього часу достатньо для того, щоб забронювати найкращих спеціалістів, які розділяють ваші цінності, розробити концепцію та пропрацювати деталі весілля. Якщо дата весілля вже зовсім скоро, ми будемо працювати на максимум. Результат завжди на першому місці, незалежно від того скільки часу залишилося. Ми можемо почати підготовку до весілля з моменту «мені зробили пропозицію», «ще тільки 2 місяці», і «я не знаю що робити».

Як тільки відома приблизна дата весілля та визначено кількість гостей можна телефонувати до весільного агентства. По телефону ми обговоримо основні питання та домовимося про зустріч в зручному місці та в домовлений час.

ЗУСТРІЧ

На першій зустрічі ми знайомимося, обговорюємо побажання до весілля, які хотілося б втілити в життя.

Обговоримо етапи роботи з організатором, обов’язки під час підготовки та вартість весілля. Розповімо про формування бюджету і пояснимо від чого залежить ціна на весільні послуги. Вартість роботи весільного організатора залежить від вибраного пакету та фіксується під час внесення передоплати

Отримати прорахований бюджет свого весілля!

Після зустрічі ви отримуєте презентацію «Пропозиція до весілля», бюджети весілля та основні обов’язки організатора і координаторів.

Тут вже можна зробити висновки наскільки ми розуміємо один одного, адже організатор і наречені мають бути «на одній хвилі». Після прийняття рішення, ми зв’язуємося та домовляємося про зустріч онлайн або офлайн.

ПОЧАТОК РОБОТИ

Для початку роботи вноситься передоплата 30% від вартості роботи агентства, яка залежить від вибраного пакету. Ми зустрічаємося для підписання договору і обговорюємо подальші дії. З вами працює організатор агентства та повністю відповідає за ваше весілля на протязі усієї роботи.

Далі для вас підбирається місце проведення, розробляється концепція та стиль весілля, підбирається команда спеціалістів, розробляються шаблони поліграфії та сценарій весілля. А ще  меню, таймінги, зустрічі, логістика гостей, команди та багато іншого.

Про етапи підготовки детально поговоримо на першій зустрічі. Ви ж хочете класне весілля, а не читати кіломентрові статті)) на сайті. На першій зустрічі ваш організатор розкаже як це можна зробити та скільки коштує ваша мрія. Щиро, прозоро та цікаво. 

Чекаємо вашого дзвінка 0630301008  або заповнюйте форму на сайті!

Портфоліо

Завантажити ще фото