Координація весілля

Координація весілля

Якщо ви все-таки вирішили організувати весілля самостійно, то без допомоги координатора не обійтися. Дайте собі відпочити в той день до якого так готувалися.

Хто такий весільний координатор?

Це люди, які контролюють роботу фотографа, відеооператора, стиліста, ведучого, ресторану та усі послуги, які були замовлені на весілля. Координатор відповідає за вирішення всіх питань, стежить за тим, щоб все пройшло так, як планувалося.

В день весілля саме нареченій приходиться відповідати за все, що буде відбуватися. Вона робить десятки дзвінків, контролює приїзд усіх спеціалістів, гостей, думає про те, що потрібно взяти на фотосесію, церемонію  чи в ресторан.

Дехто може сперечатися і говорити, що є батьки і друзі, які допоможуть і все зроблять. Батьки не заслужили того, щоб працювати в такий важливий день. Вони і так будуть хвилюватися, тому що їхня рідна донечка виходить заміж. У них емоцій не менше ніж у вас, повірте! У нас теж знайдуться слова підтримки в такі моменти і навіть заспокійливе.

Друзі не знають всіх казусів, від яких вас можна вберегти. Дайте їм відпочити, а не запам’ятовувати усі завдання на вечір, замість танців і привітань. Ви ж їх запрошуєте на весілля для того, щоб вони розділили радість цього важливого дня, а не контролювали де поставити арку і коли привезуть торт.

Координатори – помічники і підтримка перед і в день весілля, які допоможуть розслабитися та насолодитися таким важливим днем.

Координація від MELANIK:

 • Консультація до весілля
 • Дівчина – помічниця нареченої
 • 2-3 Координатора (залежно від об’єму роботи) 
 • Виїзд в ресторан і місце церемонії
 • Дзвінки до усіх спеціалістів
 • Написання чіткого таймінг-плану
 • Супровід в день весілля
 • Зустріч гостей
 • робота в ресторані та контроль усіх процесів там
 • Контроль процесу роботи
 • Вирішення організаційних питань
 • Розрахунок зі спеціалістами

В таблиці показано розподіл обов’язків між координаторами. Звідси видно, що одна людина не може справитися з таким об’ємом роботи і бути в 2 місцях одночасно.  

Розподіл обов’язків в день весілля

Пара, збори нареченої, фото і відео, майстри по зачісці та макіяжу, фотосесія з парою, аніматор, зустріч гостей, загальні питання Координатор №1 (помічник нареченої)
Декор, кавер-група, контроль розсташування усіх зон, технічне підключення,  харчування, світло, розрахунок з усіма спеціалістами, піротехніка, загальні питання Координатор №2
Ресторан, алкоголь, ведучий, діджей, звук, торт, прибирання, гримерка, артисти шоу-програми, зустріч гостей, загальні питання Координатор №3
Що стосується вартості послуг координації, то будьте впевнені, цінність роботи куди вище витрачених грошей.
Дізнайтеся чи потрібна координація вашого весілля, пройшовши коротке опитування в гугл формах:

Професійна координація в агентстві «MELANIK» коштує від 6000 грн. Сюди вже включена зустріч до весілля, робота двох координаторів та супровід в день весілля. Часто ціна залежить від масштабу вашого весілля. Конкретну вартість послуги зможемо обговорити під час зустрічі

Зустріч проходить онлайн або офлайн. Телефон/Viber +380630301008

Заповнюйте форму нижче та отримайте ПОВНИЙ список обов’язків координатора

Отримати повний список обов'язків координатора!

Портфоліо

Завантажити ще фото