Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Вагітність і весілля?

Виникають думки чи варто організовувати весілля, коли ти завагітніла. Існує багато забобонів, які свідчать, що не можна виходити заміж, надягати білу сукню, фату і т.д. Деякі наречені, соромлячись вагітності, йдуть в ЗАГС, розписуються і не хочуть розголошувати таку новину.

Не варто слухати такі розмови і відмовлятися від весілля своєї мрії. Ви будете найніжніша і щира наречена. Але для цього потрібно більше продумати всі деталі і нюанси, зважаючи на свій стан.

Зверніть увагу на вибір сукні та взуття.

Вибирайте не об’ємну сукню, яка буде підкреслювати вашу фігуру. У великих сукнях ходити дуже складно і не зручно, тим більше що корсет може нашкодити дитині. Не бійтеся питати у весільних салонах про те, чи є у них сукні для вагітних. Спробуйте знайти ніжний наряд, який підійде вам до душі. Не купуйте сукню занадто рано до весілля, тому що навіть за пару тижнів фігура може сильно зміниться.

Вибирайте зручне взуття, щоб легко виходити цілий день. Це можуть бути балетки або туфлі на низькому стійкому каблуці. Головне – це ваше здоров’я і комфорт малюка. Враховуйте ці нюанси і ви будете виглядати бездоганно.

Вибір дати – це перший етап в підготовці до весілля. Розумію, що є велика спокуса зробити весілля на перших місяцях вагітності і приховати животик, але не забувайте про токсикозі в цей період. Не буду описувати цей період, але витримати такий насичений день буде не легко. Гарний час для проведення весілля – це другий триместр вагітності. В цей період ви будете чудово себе почувати і отримувати задоволення від весілля.

Попередьте всіх весільних спеціалістів про свою вагітність. Тоді ведучий підбере програму в якій не буде швидких танців за участю нареченої, а діджей підлаштує звук. У ресторані замовляйте улюблені страви і акцентуйте увагу на свіжості продуктів.

Під час вагітності у вас часто змінюється настрій. Перебуваючи в нестабільному стані, переживаєте за кожну дрібницю, яких при підготовці до весілля в десятки разів більше ніж зазвичай! Це великий стрес, море переживань і емоцій, що не добре впливають на ваше здоров’я і здоров’я малюка.

Весілля в агентстві – це любов, ніжність і турбота. Ось, що вам треба в період вагітності. Це свято для вас, а вагітність тільки підкреслить всю красу і ніжність цього дня.

Мрії повинні здійснюватися. А ми знаємо як це зробити!

Приходьте на першу зустріч за порцією позитиву і щирих посмішок.

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити