Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Скільки коштує весілля в 2021 році?

Зміст статті

Від наречених питання про бюджет звучить найчастіше. Саме тому ми вирішили написати про це статтю і відкрито пояснити усі витрати, які можуть бути на весіллі. 

В цій статті вартість послуг НЕ найвища і не мінімальна. Ми вказали діапазон цін для того, щоб наречені хоча б приблизно могли зорієнтуватися. З такими бюджетами ми працюємо на весіллях, які можна побачити у портфоліо на сайті та в соціальних мережах.

Весілля – це як машина. Нам в салоні завжди пояснюють вартість: залежно яка марка, модель, комплектація. Вже на основі цього формується ціна. А там вже вибір за вами, що це буде Жигулі, Мерседес чи BMW?

Отже, 

Вартість ресторану та кейтерингу

Банкет

Колись усі думали, що це найбільша частина витрат. Зараз практика показує, що це зовсім не так.

У Вінниці вартість банкетного меню в хороших ресторанах в середньому 1500 грн на людину. Інколи можна скласти меню на цю суму вже з алкоголем, але це потрібно вміти)). Все залежить від вашого апетиту та побажань.

В ресторані додаткова оплата може бути за оренду інших приміщень або територій, бій посуди, обслуговування та доплата за понаднормову роботу закладу.

Виїзний кейтерінг

Коли наречені хочуть робити весілля не в ресторані, а в шатрі, тоді ресторани будуть готувати їжу так, де буде ваше свято. Кейтерінг – ресторан на виїзд.  Приблизно це буде коштувати  від 1000 грн на людину і можливо ресторан ще окремо порахує вартість транспорту. Оренда меблів оплачується додатково: столи, стільці, посуд, скатертини,серветки, вази і все, що потрібно для комфортного проведення весілля.

Оренда красивого шатра на 100 осіб передбачає суттєві витрати. У Вінниці таких великих шатрів немає, тому  доставка може бути з іншого міста.

Шатер нам знадобиться орієнтовно 280 кв м. Разом з підлогою, сценою та іншими потрібними конструкціями він обійдеться близько 8-12 тис у.о. А також можливо туалети, генератори, якщо весілля буде в особливому місці, де немає електрики.

Декорування шатра тканиною, ковроліну, освітлення – ще від 6000 у.о.
Якщо є бажання – все реально і все зробимо!

Ведучий

Середня вартість послуг хорошого ведучого зі своїм звукорежисером 600-900$ у Вінниці.

Тут ви маєте розуміти, що звукорежисер – це не помічник ведучого, а просто людина, яка включає відповідну музику під слова ведучого на протязі всього вечора. Він не допомагає проводити конкурси, збирати людей і шукати рушники чи коровай))) Я пишу ці елементарні речі, тому що недавно мені наречена сказала “ Та там у ведучого є його помічник, то нам координаторів потрібно менше” А в них на 200 чол. весілля!! 

Якщо ви не розумієте, що роблять координатори і навіщо вони потрібні, шукайте на цьому сайті статтю про роботу координаторів

Якщо ви хочете, щоб ведучим вашого свята була відома особистість (медійний ведучий), тоді гонорар буде приблизно від 2000- 6000$. Звичайно воно того варте, особливо якщо ви реально цього хочете!

Фото і відео зйомка

В цьому пункті витрат взагалі дуже важко розібратися, тому що ціни дуууже різні за таку ж саму роботу. Так може здаватися лише на перший погляд

skilky-koshtuie-vesillia-05

Тут є багато нюансів, які впливають на вартість роботи. Серед них це:

 • якість камер – топові спеціалісти мають камери, які ідеально передають картинку
 • навчання та майстер класи – якщо людина знає теорію і спробувала це на практиці, то позувати вам буде набагато легше і вийдуть природніші кадри
 • пакет послуг – 1,2 чи 3 спеціаліста, SDE (монтують кліп в той самий день),  відео для інстаграм (1хв), інколи вартість залежить від тривалості відео
 • додаткові послуги – аерозйомка коптером з висоти, SDE, Love story
 • термін обробки – в деяких спеціалістів є експрес обробка, яка оплачується додатково
 • транспорт – якщо ваш ресторан за містом будьте готові до того, що дорога оплачується додатково. І як показує практика спеціалісти наперед про це не попереджають.
 • тривалість роботи. Тут може бути варіант 8 год, 12 год, 14 год. Але як можна стільки готувати вивіз торту  його не зняти? Ми завжди замовляємо 12 год, тому маємо правильно складений таймінг

Ще є пункти, які не впливають на вартість, але теж дуже важливі

 • талант – тут без коментарів
 • стиль та обробка у всіх спеціалістів різний. Хоча це не впливає на вартість, але ви маєте зрозуміти що вам подобається.

Головне, що ви маєте пам’ятати – це основна пам’ять про ваше весілля.

Ми знаємо багато наречених, які зекономили на фото або відео і були розчаровані результатом. Не думайте, що вдвічі дешевший фотограф знімає так  само))

Вибачте за довгий вступ, але без нього ніяк

Вартість фотографа

Професійний фотограф, роботами якого ви будете насолоджуватися, коштує в середньому 600$ Вартість може коливатися від  400-1000 $ в залежності від професіоналізму та вище перелічених причин.

Часто ми беремо другого фотографа, який більше фотографує емоції гостей. Завжди домовляємося про віддачу фотографій через 1-3 дні після весілля. Інстаграмним нареченим та гостям це дуже подобається.

Ще плануємо ввести на ринок нову послугу – айфонограф. Він буде фотографувати на хорошу камеру телефону, відразу обробляти та скидати в групу. Мої наречені зможуть в той же день вибрати фото для інстаграм))

Відеозйомка

Середня вартість зйомки на дві камери від 900- 1500 $, 12год  роботи. В агентстві “Melanik” наречені вибирають саме такий пакет послуг, тому що бачать результат та різницю. Ви вже знаєте від чого може залежати гонорар спеціалістів. 

Під час роботи з нареченими ми пропонуємо кілька спеціалістів однієї послуги. Пояснюємо різницю, презентую їхні роботи, в презентації розписуємо усі плюси і мінуси. Якщо вам щось не зрозуміло чекаємо вас на першу зустріч. Все обговоримо і відповімо на ваші запитання. Запис по телефону (063)0301008

Музичний супровід

Існує два варіанти

 • Кавер група
 • Діджей

Кавер група (Вікіпедія говорить,  що є ще назва Веддинг-бенд (англ. Wedding band – «весільний оркестр») – музичний колектив, який спеціалізується на виконанні популярних хітів на весіллях. Репертуар таких груп включає в себе велику різноманітність пісень, звичних для сприйняття середньостатистичного слухача і найбільш підходящих для танців. У робочому арсеналі Веддінг-бенду завжди присутні як медляки, так і запальні хіти. Крім цього, такі колективи вміють виконувати спеціальні композиції, призначені для романтичного танцю молодят.

Вони можуть формувати список пісень самостійно, орієнтуючись на настрій гостей, або ж заздалегідь надавати замовнику свій робочий плей-лист з метою вибору найбільш підходящих композицій. 

Традиційний режим роботи Веддинг-бенду представлений двома або трьома блоками по 20-45 хвилин. Якщо по таймінгу перерва між столами 60 хв, то 15-20 хв ще працює діджей. В кожної групи є свій технічний та побутовий райдер, який обов’язково має бути виконаний. Це мається на увазі: вимоги до апаратури, сцени, комплектація та сила звуку, умови по харчуванню, транспорту і т.д. Усіма цими питаннями буде займатися ваш організатор, а ви кайфувати від якісної музики. 

Вартість кавер групи від 800 – 3000$, все залежить від колективу. В агентстві “Melanik” вам пропонують кілька варіантів з описом, цінами та репертуаром, які будуть сформовані у вашій презентації весільних спеціалістів.

Діджей на весіллі – це людина, яка не просто включає клубну музику. Так чомусь думають 80% наречених. Він враховує аудиторію, вікові особливості, ваші побажання, які ви можете описати йому у вигляді “білого та чорного списку треків”. Хороші спеціалісти можуть дійсно зробити класні танці.

В середньому діджей коштує від 250 – 500 $ Тут вартість залежить від його професіоналізму, досвіду, наявності апаратури, її якості та кількості комплектів. Якщо ви організовуєте весілля самі, то прийдеться в цьому розбиратися. Але навіщо, якщо є Melanik?

Технічне забезпечення

Звук

Кількість музичної апаратури залежить від розміру залу, кількості гостей, артистів та весільних зон (церемонія, фотозона для торту). В середньому комплект апаратури коштує від 4000 грн. Вартість може коливатися від 3000 – 15 000 грн. Все це обговорюється при складанні орієнтовного бюджету.

Світло

Додаткове світло, яким ми користуємося ОБОВ’ЯЗКОВО. Це один з пунктів, який ми не упускаємо на жодному весіллі. Не має різниці чи у вас світлий зал, чи темний, великий чи малий. Нижче показую приклад освітлення зі світлом і без нього

Зверніть увагу, що декор та весільний зал виглядають зовсім по-іншому! Одного разу мама нареченої сказала: ” Який же гарний зал сьогодні в цьому рестрані!” А на другий день вони зрозуміли, що вся справа була в додатковому освітленні, яке ми продумали в залі і на церемонії

Стандартний комплект світла від 7000 грн. Все залежить від технічного завдання, яке потрібно поставити команді світовиків. Може бути в середньому 6000-12 000 грн. Звичайно, якщо у вас на весіллі буде співати Настя Каменских, то бюджет буде іншим)))

Декор

Атмосфера, настрій та картинка самого весілля в більшій мірі залежить від декору. Якісна флористика створює настрій та відчуття казки. Декор – це суттєва стаття витратів, яка залежить від дуже багатьох факторів. 

Стежте за нашою сторінкою в інстаграм, там буде багато новинок декору)

Для початку давайте виділимо основні зони для декору:

 • церемонія – вартість її залежить від місця проведення, масштабу, кількості флористики, конструкцій
 • кенді бар – задня стінка, оформлення або виготовлення столу, підставок
 • стіл наречених – задня стінка або без неї, флористика, конструкції і масштаб
 • столи гостей
 • оренда меблів або стільців (за потреби)
 • букет нареченої
 • флористика на столи гостей
 • фотозона для гостей (якщо потрібно)

Сюди ж потрібно буде порахувати оренду стільців для гостей на церемонію або заміна в самому залі, столика для розпису, транспортні витрати, роботу флористів, монтаж і демонтаж.

Бюджет на декор та флористику весілля може бути від 40, 50 тис і до безкінечності. Все залежить від того на скільки вистачить фантазії у вас, в організатора та декоратора)))

 

Усі весілля агентства “Melanik”, які ви бачите на наших ресурсах мають бюджет в середньому 50 -100 000 грн

Декор – це пазл, який складається з багатьох деталей і не може бути ТАКИМ ЖЕ, тому що все дуже індивідуально. Для наречених “Melanik” концепція весілля розробляється та презентується організатором. Наречені вибирають з презентації ідеї і стиль, який їм подобається. На зустріч з декораторами ми приходимо з цими фото та додатково готуємо подібні ідеї в такому ж стилі.

Для прикладу покажу вам реальний бюджет весілля над яким ми працювали у 2019 році.

Про весілля:
Гості: 40 чол
Зал Папелла, ресторан “Butterfly”
Церемонія на території комплексу. Оренда була 2000 грн (входила вартість оренди диванчиків)
Стіл наречених не виділений від гостьових (дивіться фото)
Дата: весілля було весною 2019 року і ціни змінюються в залежності від сезону. Реальне формування смети з приблизними цінами ви можете побачити.
Загальна вартість декору: 38095 грн

Кому цікаво залиште електронну пошту і вам автоматично прийде повідомлення з детальним бюджетом на декор по цьому весіллі.

Весільна церемонія

Тут витрати можуть бути за оренду самого місця для проведення церемонії. На кожній локації умови оренди дуже різні.

Додатково оплачується оренда і можливо транспорт стільчиків. Що, як, звідки розказуюємо в процесі роботи.

Оплата послуг церемоніймейстера  100-300 $. Додатково можна замовити послугу офіційного одруження безпосередньо в день весілля. Це коли не ви їдете в РАЦС, а він до вас))) Така послуга коштувала в 2020 році від 2500 грн. Усі деталі уточняйте в організатора та церемоніймейстера.

Вартість роботи весільного агентства

Якщо ви не читали опис послуги “організація весілля”, раджу це зробити. Там ви детально дізнаєтесь про етапи підготовки та як усе відбувається

Базові обов’язки під час організації весілля ми зібрали в документі “Обов’язки організатора”, які поділяються на: перед весільні, весільні та після весільні. В залежності від ваших побажань та формату свята вони можуть змінюватися. залишіть свою електронну пошту та автоматично отримайте листа з переліком Обов’язків організатора.

Для полегшення підготовки ми використовуємо мобільну програму. Наречені скачують її на телефон та переглядають етапи підготовки, орієнтовний бюджет, фактичний бюджет, таймінг, список потрібних речей в форматі онлайн 24/7. Виглядає все ось так

Концепція весілля – це наповненість всього дня, починаючи від ранку і закінчуючи прощанням з гостями. Усі ідеї ми формуємо на основі анкети, яку заповнюють наречені та на основі їхній уподобань та цінностей. Саме на зустрічі-представлення концепції народжується душа весілля.

Налагоджена система роботи та комунікації команди з нареченою дає свої результати. Підтвердженням того є атмосфера свята та наші результати у вигляді організованих проектів.

Я нікому не нав’язую послуги організації весілля, але ви маєте розуміти усі “за” і “проти”, перш ніж прийняти рішення. Але якщо ви хочете розумно вкласти гроші і отримати максимум від свята, розслабитися і кайфанути від усієї краси весілля,  тоді вам точно до нас!

В агентстві “Melanik” повна організація весілля коштує в середньому від 900- 1500$ Все залежить від масштабу роботи та кількості гостей.  Обговоримо все  індивідуально на першій зустрічі.

Результати роботи радують наших наречених, відгуки яких можете почитати на головній сторінці сайту. Наш підхід до кожного етапу підготовки полегшить вам життя та зробить цей період приємним для спогадів.

Наступний пункт витрат на весілля – це поліграфія

Тобто запрошення, іменні картки, дрес-код та інші додаткові картки. Але зверніть увагу, що у Вінниці друком плану розсадки гостей займаються декоратори
В 2020 році запрошення з конвертом, основною карткою, розсадкою та сургучем мінімально коштувало в 90 грн/шт. Запрошення замовляються 1 шт. на сім’ю, яку запрошуєте.

Весільний образ

Бачення та втілення образу наречених займає достатньо часу. Весільне агентство не займається створенням образу наречених. Ми можемо лише порадити класного стиліста, який проконсультує та допоможе у вирішенні цього питання. Варіанти вільних на вашу дату стилістів та візажистів ми пропонуємо в презентації з описом вартості, деталів співпраці та іншими нюансами.

Вартість може бути абсолютно різною, тому навіть приблизних сум тут писати не буду.
До речі, вартість обручок, плаття, костюму та аксесуарів не враховується в бюджет на весілля, якщо це підготовка в агентстві “Melanik”.

Транспорт

Розкажу свою суб’єктивну думку, яку розділяють більшість моїх наречених. Машина наречених – це всього лиш засіб пересування. Ми орендуємо комфортний автомобіль преміум класу, який зможе нормально припаркуватися і проїхати там, де нам потрібно. Не прикрашаємо квітами, стрічками і тд. Я вважаю, що ці гроші краще вкласти в щось інше, що оцінять гості і наречені. В середньому це виходить 600-700 грн за год. Пам’ятайте про те, що орендувати автомобіль ви можете мінімально на 4 год. Деколи цього транспортні компанії не пояснюють або не прописують, а наречені чують цифру 1500 грн лімузин і бронюють))) Потім “як доходить до діла”, то виясняється це лише 1 год, а мінімально 4 год та ще й додатково потрібно оплатити бензин, якщо ви їдете за місто. Ось так, коли немає організатора. Будьте розумні)

Торт і кенді бар

Кілограм торту у 2020 році коштував 400-500 грн + рахується декор торту в залежності від дизайну.

Кенді бар – це дуже індивідуально. Його вартість важко сказати, тому що це залежить від кількості гостей, підставок, з декором чи без. Якщо ми беремо 30 гостей, то у нас виходило мінімальна кількість солодощів 2500-3000 грн, гарний декор додатково коштує від 3000 грн. Який формат подобається, такий обираєте.

Шоу програма

Тут дуууже індивідуально. Розкажу свою точку зору.

Шоу програма має здивувати гостей, а не зробити ефект “ну ясно..в них було “назва”. Пам’ятаєш ми це бачили в Оксани на весіллі”

Тут ще важливо вгадати вподобання гостей та попасти в тему весілля. Саме через це я так багато питаю про запрошених та що подобається нареченим.

Якщо говорити про класну шоу програму, то це від 8000-15000 грн. Нехай вона буде одна, але ВАУ. Повторюсь, що все дуже індивідуально і інколи самі гості – це ціла шоу програма. Головне розкажіть мені про це наперед))

Короткий документ бюджету весілля з описом ви можете скачати тут.

Додаткові та непередбачувані витрати

Весільні витрати можна продовжувати ще дуже довго, але вони не будуть такі масштабні. Під час підрахунку орієнтовного бюджету, обов’язково потрібно виділяти 15-20 % від загальної вартості на непередбачувані витрати.

Серед них може бути: проживання гостей, транспорт, оренда якоїсь території, додаткові стилізовані зони, аніматори, спецефекти, більша кількість шоу програм.

Я поділилася з вами реальними цінами та пояснила багато пунктів. Буду рада познайомитися під час першої зустрічі.

Telegram/Viber/Дзвінки
0630301008

Обговоримо усі питання і про все домовимося)

Весілля – це чудово, але ГОЛОВНЕ – бережіть себе і своїх близьких!

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити