Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Хто такий весільний організатор

Весільний організатор – це людина, яка робить ваше весілля. Робота починається з підбору ідеального місця, команди, розробки концепції весілля до фінансової звітності після весілля. Тобто, організатор готує весілля від А до Я.

Організатор працює над здійсненням ваших мрій та завжди підкаже як це зробити правильно. Це людина, яка знає про весілля усе і навіть більше. Досвід роботи дозволяє проаналізувати весільний ринок та знайти найкращі рішення для вашого весілля.

Організатор:

  • рекомендує найкращі варіанти місць проведення весілля
  • розробляє концепцію та стиль, який буде відповідати історії пари
  • прораховує бюджет та правильно його розподіляє
  • підбирає команду спеціалістів, організовує переговори, контроль та розрахунок з ними
  • складає таймінг і технічний план весілля

Організатор завжди бачить цілісну картинку свята і контролює весь процес роботи. Це ваша права рука під час підготовки до весілля. Він пропонує ідеї та стежить за дотриманням стилю в кожній деталі. Організатор пропонує найкращі варіанти спеціалістів, місця проведення та дає рекомендації, але тільки ви приймаєте рішення з ким працювати в цей день. 

В день весілля – це ваші очі і підтримка. Організатор знає все про ваше весілля. Він може нагадати підрядникам як має виглядати фуршет, як стоять столи в залі або якого відтінку квіти будуть за столом молодих.  Можливість форс-мажорів зводиться до мінімуму, а наречених підтримує їхній весільний координатор. Ви можете бути впевнені, що організатор проконтролює красивий кадр під час виходу на церемонію, чіткий таймінг та роботу усієї команди.

 

Робота над весіллям може тривати 2 тижні, 3 місяці або цілий рік. Кожній парі розписуються етапи підготовки до весілля у мобільній програмі, залежно від того, скільки є часу для цього. Ви можете спостерігати за виконаною роботою та наступними діями.

Оптимальний час підготовки до весілля –  3-5 місяців, але пам’ятайте, що хороші ресторани та спеціалісти бронюються набагато раніше. Інколи ми бронюємо усі послуги, а потім робимо паузу в активній підготовці.

Незалежно від того скільки часу у вас залишилося до весілля, не відкладайте зустріч з організатором. 

Ви дізнаєтесь про:

  •  етапи підготовки до весілля в агентстві
  •  приблизні ціни на послуги спеціалістів
  • обов’язки організатора і координаторів
  •  зможете побачити цінність роботи організатора

Вже на зустрічі можна визначитися наскільки потрібен такий спеціаліст для вашого весілля. Наше знайомство може вирішити, яким буде ваше весілля. Зустрічі проводяться онлайн або офлайн. Записуйтесь по телефону/Viber  +380630301008 або заповнюйте відповідну форму на сайті

 

ДО ЗУСТРІЧІ!

Записатися на першу зустріч!

*перша консультація проходить онлайн або офлайн

Ми готові втілювати ваші мрії, а ви?

Розкажіть про них

Контактна інформація

Час роботи – 10:00-20:00
Зустрічі на вихідних і у свята – по домовленості

  • Ми знаходимось в Вінниці. Працюємо по всій Україні

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити