Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Як вибрати дату весілля?

Вибір дати весілля – це перший пункт після якого можна починати підготовку.

Датою весілля може бути особливе число, яке б хотілося використати. Наприклад, початок стосунків, число пропозиції руки та серця, початок спільного життя чи щось інше.

Якщо ви не хочете прив’язуватися до конкретної дати, тоді на ваш вибір можуть вплинути ще деякі фактори.

Спочатку потрібно визначитися з порою року. Не забувайте, що казкове весілля можна зробити не тільки влітку. Інколи жара – це ще гірше ніж холод, тому що від неї врятуватися не так просто, але це вже окрема тема)

Виберіть  місяць святкування та запитайте у свого організатора, які дати ще вільні. Після того, як вам запропонують кілька варіантів ресторанів ви дізнаєтесь коли можна проводити ваше весілля, а які числа вже зайняті. 

Подумайте чи обов’язково святкувати у вихідні дні. Якщо ви не проти весілля в будній день, потрібно просто попередити своїх гостей. Вони запланують собі цей час і не пропустять такого свята. Інколи, можна отримати знижку на меню від ресторану, деякі бонуси або подарунки від спеціалістів.

Порадьтеся зі своїми батьками та бабусями. Поцікавтесь, коли люди дотримуються посту, щоб потім не прийшлося переносити весілля.

За допомогою цих легких підказок вибрати дату дня Х буде набагато простіше. Чого вам і бажаю)

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити