Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Де провести ранок наречених?

Я не буду писати про викуп і усі деталі того дійства, тому що в 90% випадків, то марна трата часу та сил. Сучасні наречені відмовляються від цієї традиції на користь шикарних фото в бездоганних образах.

Ранок наречених можна провести в різних місцях в залежності від погоди, пори року, ваших побажань та їхнього характеру. Саме оптимальне рішення в холодну погоду – це готель або фотостудія. Перший варіант простіше втілити, але треба пошукати хороший готель в місті і продумати  наскільки там комфортно для зйомки. Можна порадитися зі своїм організатором та фотографом, в яких номерах достатньо місця, гарний інтер’єр та освітлення.  Там ви можете ночувати з нареченим перед весіллям, а на ранок наречених замовити ще один номер для нього.  

Зйомка ранку наречених у фотостудії має свої нюанси з переїздами. Для зйомок ви приїжджаєте вже з готовим образом від своїх стилістів. Туди потрібно взяти плаття, туфлі, халат, квіти, букет нареченої. Деталями для зйомки можуть бути запрошення, духи, сережки, обручки та шкатулка для них або інші предмети, які залежать від вашої фантазії. Координатор допоможе нічого не забути, перевірить і передасть інші пакети з потрібними речами в ресторан.

При  виборі студії звертайте увагу на дизайн, інтер’єр, стиль і деталі оформлення, яке можна змінювати в залежності від пори року. В грудень-січень  локації змінюються на новорічні, тому весільну зйомку зробити трохи складніше. Обов’язково дізнаємося про умови оренди студії, де часто потрібно доплачувати за одночасне перебування там більше 6 чоловік. Пам’ятайте про змінне взуття для усіх учасників фотосесії, яких потрібно про це попередити.  Тут чимало нюансів та правил, тому потрібно добре у всьому розбиратися, щоб потім не розчаровуватися в день весілля.  

Літом нам хочеться романтики, краси і чогось  особливого! Зараз популярні збори нареченої на природі, де декоратори можуть втілити усі мрії. Місця проведення ранку потрібно ретельно вибирати і готувати перед зйомкою. Це може бути територія готельно-ресторанного комплексу, красива галявина без прохожих людей, берег річки або озера з гарним краєвидом.  Мрія на березі моря стає реальністю за умови додаткової зйомки після або до весілля.

Є міф про те, що ранок наречених не можна проводити разом! Але ж нареченому не можна бачити кохану у сукні, а не в гарному пеньюарі або халатику. Романтично і ніжно виглядають фото спільного ранку, який допоможе розслабитися перед таким важливим днем.

Один з варіантів для ранку нареченого  – це барбер шоп. Збираються друзі, грають play station, настільний футбол, п’ють елітний алкоголь та збирають нареченого. Фотограф та відеооператори ловлять їхні позитивні і щирі емоції.

Весело провести ранок наречених можна в компанії найкращих друзів з якими вам легко та комфортно. Також продумайте дрес-код, деталі для зйомки і обов’язково ідеї фото, які ви хочете отримати. Не всі фотографи вміють організувати класні кадри тому, щоб не розчаровуватися варіанти фото обговорюються наперед.

Місця проведення ранку наречених можуть бути самими незвичайними, головне дотриматися концепції та стилю весілля. Слухайте поради свого організатора та приймайте правильні рішення. Саме так створюється ідеальне весілля.

Поширити в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Також може зацікавити